Torba worek i shopper bag – co je różni a co łączy?

19 kwietnia 2022 Autor admin Wyłączone

W codziennej bieganinie wiele kobiet stawia przede wszystkim na wygodę. I dotyczy to zarówno kwestii odzieży, jak i dodatków – w tym praktycznej torebki. Stąd też dużą popularnością cieszą się duże torebki damskie worki oraz torby typu shopper bag. Jak sama nazwa wskazuje shopperka jest idealna na zakupy, bo jej pojemność jest tak duża, że zmieścimy w niej więcej niż tylko najpotrzebniejsze rzeczy, jakie zawsze musimy mieć w zasięgu ręki. Zastanawiasz się, co charakteryzuje modne w ostatnim czasie worki i torebki shopper bag? Zapraszamy do zapoznania się z artykułem, który mamy nadzieję, że okaże się pomocny przy podjęciu decyzji o wyborze jednej z dwóch propozycji.  

Subtelne różnice w modnych modelach toreb damskich

Torebka worek shopper to niejako połączenie worka i torebki typu shopper bag. Bez dwóch zdań te modele więcej łączy niż dzieli. Jedną z podstawowych wspólnych cech, za które torby te zostały pokochane, to przede wszystkim pojemność. Przy czym zazwyczaj nieco większe są torby shopper bag, do których można zmieścić więcej, niż mogłoby się wydawać. Niewątpliwym plusem takiego rozwiązania jest to, że nie trzeba nosić kilku różnych toreb ani dodatkowych siatek, bowiem wszystko można wrzucić do pojemnej torebki. I to przedmioty o różnych gabarytach, bo do shopperki z powodzeniem włożymy laptopa, dokumenty i książki formatu A4, a nawet dwulitrową butelkę z wodą. Warto jednak pamiętać o tym, że torebka worek skórzana nie posiada w środku przegródek, a jedna komora sprawia, że przy wypełnieniu jej po brzegi mogą pojawić się problemy z odnalezieniem małych przedmiotów. Dlatego warto wyposażyć się w saszetki czy małe kosmetyczki, dzięki którym w torebce zapanuje porządek. Jeżeli chodzi o to, co łączy te modne torebki, jakie można zamówić u Pani Torbalskiej https://panitorbalska.pl/torebki-damskie-worki, to bezwzględnie pojemność. Różnice natomiast odnoszą się między innymi do kształtu. Shopper bag to zazwyczaj prostokąt lub trapez, podczas gdy worek ma bardziej owalny kształt i charakteryzują je troczki, które ściskamy, zamykając tym samym dostęp do zawartości torby. 

Praktyczne i bardzo stylowe torby w dużym rozmiarze

Shopper bag, jako że mogą być wykorzystywane również do noszenia w nich zakupów, dostępne są wyłącznie w dużych rozmiarach. Ale za to worek torebka może być zarówno duży, jak i mały. Worki, czyli torebki z uroczymi troczkami, produkowane są także w wersjach o małych gabarytach, dzięki czemu każda modna pani może wybrać taki model, który będzie dla niej najbardziej praktyczny. Przy czym warto dodać, że torebka czarna worek w wersji XXL i olbrzymie shopperki nie są dobrym rozwiązaniem dla kobiet niskich, drobnych i szczupłych. Taka torba może wyglądać zbyt ciężko i przytłaczająco. Ale za to wysokie kobiety mogą po nie sięgać bez żadnych obaw!